פתרונות ריח

בישום למשרד

פעמים רבות במהלך חיינו, אנו עשויים להיתקל בריח רע – בין אם מדובר בריח רע הבוקע מחדרי שירותים, מחנויות, משרדים, בתי עסק או אף הבית הפרטי שלנו. ריחות רעים יכולים לנבוע משלל סיבות שונות ומשתנות, כגון אבק רב המצטבר בחלל, עובש הנגרם בשל לחות (בעיקר במקלחת שאינה מאווררת דיה), זיעה ועוד. חוש הריח הינו חוש חזק ואינטואיטיבי, העשוי לעורר באנשים תחושות חזקות ביותר של בחילה, או תחושה פיזית כללית לא טובה. בדיוק מסיבה זו, הומצאו מגוון של פתרונות ריח לכל מטרה ולכל צורך.

פתרון הריח הנפוץ ביותר – ספריי ריח
ספריי ריח מהווה את אחד מפתרונות הריח הנפוצים ביותר, והוא נמצא בשימוש במרבית הבתים בישראל ובעולם. מדובר במיכל לחץ פשוט במיוחד, עליו ניתן ללחוץ על מנת לפזר כמות מסוימת של בושם לחלל החדר. במרבית המקרים, מדובר בספריי שיעלה לנו עשרה שקלים ומטה, ויחזיק מעמד למשך שבועיים בממוצע. ספריי הריח נמצא בשימוש, לרוב, בחדרי שירותים או מקלחות בבתים פרטיים ובמשרדים.

פתרונות ריח אוטומטים
לא כל האנשים מודעים לכך, אך קיימים גם פתרונות ריח אוטומטים למגוון של חללים. מדובר, לרוב, במתקן פשוט אליו יש מקום ייעודי להכנסת ספריי ריח. המתקן פועל לרוב על סוללות, ומתיז כמות מדודה של ספריי ריח לחלל החדר בכל מספר דקות או שעות, לפי בחירת המשתמש והאופן בו הוא בחר לסדר את הקונפיגורציה במכשיר. בניגוד לספריי הריח הידני הרגיל, הרי שספריי הריח האוטומטי מפיץ כמות מדודה של ריח לאוויר, עניין המסייע במניעת בישום יתר של החלל הגורם לריחות בישום חזקים מדיי, שלא כל האנשים יכולים לעמוד בהם. בנוסף, ספריי הריח האוטומטי פועל באופן אוטומטי, עניין הגורם לחלל בו בחרנו להתקין את ספריי הריח להישאר מבושם במשך כל שעות היממה, מבלי שנידרש לתחזוקה גבוהה בחלל אותו בחרנו לבשם.

כיסוי על ריחות רעים
כיום, קיים מגוון משתנה וגדול של ריחות, באמצעותם ניתן לבשם חללים שונים. ריחות אלה, בכוחם לכסות על ריחות רעים העלולים להיגרם בשל בלאי בחדרים – כמו עובש למשל, עניין המסייע לנו לטפל בבעיה בזמננו הפנוי ומבלי שנידרש להוצאות מיידיות וגבוהות בהן לא נוכל לעמוד. את ספריי הריח האוטומטי ניתן להתקין בכל חדר בבית, ולהתאים, כמובן, את ריח הספריי לחדר בו אנו בוחרים להתקין את מתקן הספריי האוטומטי. כך, למשל, עבור חדרי שירותים נבחר בבישום אגרסיבי יותר מחדרי שינה או מהסלון.