מפיצי ריח

בישום למשרד

לעיתים, בשל שלל סיבות שונות ומגוונות, אנו עלולים להריח ריח לא נעים שיקשה עלינו לשהות בחדר מסוים. לרוב, ריחות אלה קיימים בחדרים כמו חדרי השירותים. עם זאת, לעיתים, בין אם בשל הצטברות של עובש, אבק, רטיבות או בעיות אחרות – נחוש בריחות לא נעימים גם בחדרי השינה, סלון הבית, ולמעשה – במרבית המבנים. על אף שמדובר בבעיה שמחייבת פתרון באופן יחסית מהיר, גם עניינים דחופים שכאלה לעיתים עלולים לקחת זמן. בינתיים, רובנו נחפש פתרונות טובים ויצירתיים להעלמת הריח כליל, או לפחות למזער אותו ככל הניתן. בדיוק מסיבה זו, קיימים מפיצים ריחניים, שכל תפקידם הוא לכסות על ריחות לא נעימים ולפזר בחלל החדר ריח עדין ונעים.
מפיצי ריח

מפיצי ריח לשירותים
מפיצי ריח לחדר השירותים הינם מפיצי הריח הנפוצים ביותר. מטהרי אוויר אלה מגיעים בשלל צורות, גדלים וריחות משתנים, כאשר לרוב, מדובר במפיצים חזקים במיוחד, היות ועליהם להיות פעילים ברמה גבוהה יותר בשל השימוש התכוף בחדר השירותים. בדרך כלל, מפיצים אלה מגיעים בריחות של אורן, אוקיינוס או ריחות אחרים שכל מטרתם היא לשדר ריחות נעימים של ניקיון. את מפיצי הריח הללו ניתן להשיג בפורמטים שונים: עצי ריח, מטהרי אוויר, מטהרי אוויר חשמליים וכדומה.

מפיצי ריחות לחדרי שינה
על אף שנדמה כי חדר השינה הינו החדר האחרון בו נידרש להתקין מטהר אוויר, הרי שזו החדר בו אנו מבלים את רוב זמננו לרוב (גם אם את מרבית הזמן הזה אנו מבלים בשינה). חשוב להבין כי ריחות טובים ונעימים בחדר השינה, מסייעים לתחושה רגועה יותר – התורמת, כמובן, לשינה טובה ובריאה יותר. לכן, מומלץ ביותר להתקין מפיצי ריחות לחדר השינה. רצוי מאוד להקפיד על כך שמפיצים אלה לא יהיו כאלה המפיצים ריח חזק מדיי, היות והדבר עלול לגרום לבחילה או לתחושות לא נעימות בקרב אנשים מסוימים. על מפיצי ריחות בחדר השינה לפזר ניחוח עדין, כזה שאינו חזק או אגרסיבי מדיי. גם במקרה זה, ניתן להתקין בחדר השינה מפיצי ריחות בפורמט של מטהרי אוויר חשמליים. אלה יפיצו את הריח לחלל החדר בכל חצי שעה- שעה באופן מדוד, עניין שימנע ריחות חזקים מדיי בחדר השינה.

מפיצים למשרד
משרד משמש לרוב כרטיס הביקור של המנהל או העסק. לכן, על המשרד להיות ייצוגי, הן בכל הקשור למראה החדר והן בכל הקשור לריח הקיים בו. חשוב לזכור כי ריחות לא נעימים עלולים להותיר על הלקוחות רושם רע, ולכן, חשוב מאוד להקפיד על נושא זה.