שימו לב! הגעתם לאתר של היבואן הרשמי והבלעדי בישראל למתקנים מקצועיים להפצת ריח באמצעות אוויר
מטהרי אוויר

מפיצי ריח

לעיתים, בשל שלל סיבות שונות ומגוונות, אנו עלולים להריח ריח לא נעים שיקשה עלינו לשהות בחדר מסוים. לרוב, ריחות אלה קיימים בחדרים כמו חדרי השירותים. עם זאת, לעיתים, בין אם בשל הצטברות של עובש, אבק, רטיבות או בעיות אחרות – נחוש בריחות לא נעימים גם בחדרי השינה, סלון הבית, ולמעשה – במרבית המבנים. על אף שמדובר בבעיה שמחייבת פתרון באופן יחסית מהיר, גם עניינים דחופים שכאלה לעיתים עלולים לקחת זמן. בינתיים, רובנו נחפש פתרונות טובים ויצירתיים להעלמת הריח כליל, או לפחות למזער אותו ככל הניתן. בדיוק מסיבה זו, קיימים מפיצי ריח ריחניים, שכל תפקידם הוא לכסות על ריחות לא נעימים ולפזר בחלל החדר ריח עדין ונעים.
מפיצי ריח
מפיצי ריח לשירותים
מפיצי ריח לחדר השירותים הינם מפיצי הריח הנפוצים ביותר. מטהרי אוויר אלה מגיעים בשלל צורות, גדלים וריחות משתנים, כאשר לרוב, מדובר במפיצי ריח חזקים במיוחד, היות ועליהם להיות פעילים ברמה גבוהה יותר בשל השימוש התכוף בחדר השירותים. בדרך כלל, מפיצי ריח אלה מגיעים בריחות של אורן, אוקיינוס או ריחות אחרים שכל מטרתם היא לשדר ריחות נעימים של ניקיון. את מפיצי הריח הללו ניתן להשיג בפורמטים שונים: עצי ריח, מטהרי אוויר, מטהרי אוויר חשמליים וכדומה.

מפיצי ריח לחדרי שינה
על אף שנדמה כי חדר השינה הינו החדר האחרון בו נידרש להתקין מטהר אוויר, הרי שזו החדר בו אנו מבלים את רוב זמננו לרוב (גם אם את מרבית הזמן הזה אנו מבלים בשינה). חשוב להבין כי ריחות טובים ונעימים בחדר השינה, מסייעים לתחושה רגועה יותר – התורמת, כמובן, לשינה טובה ובריאה יותר. לכן, מומלץ ביותר להתקין מפיצי ריח לחדר השינה. רצוי מאוד להקפיד על כך שמפיצי ריח אלה לא יהיו כאלה המפיצים ריח חזק מדיי, היות והדבר עלול לגרום לבחילה או לתחושות לא נעימות בקרב אנשים מסוימים. על מפיצי ריח בחדר השינה לפזר ניחוח עדין, כזה שאינו חזק או אגרסיבי מדיי. גם במקרה זה, ניתן להתקין בחדר השינה מפיצי ריח בפורמט של מטהרי אוויר חשמליים. אלה יפיצו את הריח לחלל החדר בכל חצי שעה- שעה באופן מדוד, עניין שימנע ריחות חזקים מדיי בחדר השינה.

מפיצי ריח למשרד
משרד משמש לרוב כרטיס הביקור של המנהל או העסק. לכן, על המשרד להיות ייצוגי, הן בכל הקשור למראה החדר והן בכל הקשור לריח הקיים בו. חשוב לזכור כי ריחות לא נעימים עלולים להותיר על הלקוחות רושם רע, ולכן, חשוב מאוד להקפיד על נושא זה.


המכשירים שלנו

מערכת ריח מקצועית

מערכת ריח מקצועית

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות שמן ארומתרפי

מפיץ ריח באמצעות שמן

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח חשמלי לרכב

מפיץ ריח חשמלי לרכב

מפיץ ריח באמצעות אוויר

מטהר אוויר לחדר עישון

מפיץ ריח לארון בגדים

מפיץ ריח לארון בגדים


מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-800