שימו לב! הגעתם לאתר של היבואן הרשמי והבלעדי בישראל למתקנים מקצועיים להפצת ריח באמצעות אוויר
מטהרי אוויר

מטהר אוויר לעסקים

מטהר אוויר הינו מכשיר שמטרתו לפזר ריח נעים ברחבי החדר. פעמים רבות, נבחר להשתמש במטהר האוויר גם כאשר בחדר אין בהכרח ריח לא נעים, וזאת על מנת לפזר בחדר ריח בעל ניחוח עדין ומזמין, כזה המשרה על הנמצאים בתוך החדר אווירה נעימה, רגועה ונקייה. בדיוק מסיבות אלה, מטהר האוויר הינו מכשיר שצריך להיות בשימוש של כל בית עסק. פרט למחירים אטרקטיביים ושירות טוב, על העסק להיות נעים, מזמין ולתת תחושה של ניקיון, כזו שתגרום ללקוחות לרצות להיכנס לתוכו ולהישאר בפנים. הרי לפניכם כמה דברים שחשוב לדעת על מטהר אוויר לעסקים.
מטהר אוויר לעסקים
מטהר אוויר לעסקים – בשלל ניחוחות
מטהרי האוויר קיימים בשלל ניחוחות, כך שניתן לבחור את הניחוח המתאים ביותר לבית העסק. כך, למשל, אם מדובר בעסק שמוכר בגדי ים וחוף, ניתן להתקין מטהר אוויר בניחוח של ים או אוקיינוס, שישרה על הנכנסים לחדר אווירה אוטומטית של שמש וקיץ. כאשר מדובר על עסקים המוכרים סבונים, בשמים ומוצרי טואלטיקה אחרים, ניתן להתקין מטהר אוויר המפזר ריח של אביב ופריחה. באופן זה, נוכל למתג את בית העסק ולהתאים לו את הריח הטוב ביותר עבורו, בהתאמה מושלמת למוצר אותו משווק ומוכר בית העסק – עניין שיגרום לו להיראות מהוקצע ביותר.

מטהר אוויר חשמלי לעסקים
היום, כבר איננו צריכים לפזר ריח נעים בחדר בכל מספר דקות בעזרת לחיצה על מטהר האוויר, ואין צורך להשתדל בכל הכוח לשלוט על הכמות היוצאת ממיכל הספריי בו אנו מחזיקים, היות וקיימים מטהרי אוויר חשמליים. מטהרי אוויר אלה הינם מטהרי אוויר הפועלים לרוב על בטריות, ומפזרים לחלל החדר כמות מדודה של ספריי ריח, לפי השעות או הזמנים אותם אנו מגדירים בתוך המכשיר. באופן זה, ניתן לשלוט בקלות על כמות הריח, ולמנוע מצב בו החדר מבושם מדיי ומרגיש כמו חדר שירותים שאליו פיזרו כמויות מסיביות של ספריי. כך, נוכל לחוש בחדר בניחוח עדין ומזמין, ולא כזה שהינו מכביד או יוצר בחילות, עניין שיסייע לנו בבישום החדר על הצד הטוב ביותר.

טיהור האוויר כחלק מטקטיקה שיווקית
כפי שכולנו יודעים, על עסקים להיות נעימים, מזמינים ובעלי ניחוח טוב, וזאת על מנת למשוך אליהם לקוחות ולגרום ללקוחות להישאר זמן רב יותר בתוך החנות. היות וחוש הריח הינו אחד החושים האינטואיטיביים ביותר, בכוחו לעורר בנו תחושות נעימות או להזכיר לנו מאורעות נעימים. אלה יסייעו במשיכת לקוחות אל תוך בית העסק והשארתם שם למשך זמן רב יותר.


המכשירים שלנו

מערכת ריח מקצועית

מערכת ריח מקצועית

מערכת ריח ענקית

מערכת ריח ענקית

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות שמן ארומתרפי

מפיץ ריח באמצעות שמן

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח באמצעות אוויר

מטהר אוויר לחדר עישון

מפיץ ריח לארון בגדים

מפיץ ריח לארון בגדים


מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-800