שימו לב! הגעתם לאתר של היבואן הרשמי והבלעדי בישראל למתקנים מקצועיים להפצת ריח באמצעות אוויר
מטהרי אוויר

מטהר אוויר חשמלי

מטהר אוויר חשמלי הינו "המילה האחרונה" בתחום טיהור האוויר בבתים, משרדים, בתי עסק ועוד. מדובר במכשיר קטן וחכם, אליו מוכנס מיכל של ספריי ריח כלשהו. המכשיר מתיז אחת לכמה דקות או שעות, בהתאם לאופן בו תכנתנו אותו, כמות מדודה של ספריי אל חלל החדר. באופן זה, הריח המתפשט בחדר הינו ריח עדין ונעים ואינו אגרסיבי מדיי, בניגוד לשימוש הרווח בספריי הרגיל. את מטהר האוויר החשמלי ניתן למקם בכל מקום בו נרצה להפיץ ריח נעים. מדובר בהתקנה מהירה ופשוטה, שלא דורשת מאיתנו ידע רב או פעולות מורכבות. אז למה, בעצם, אנו זקוקים למטהר אוויר חשמלי? הרי לפניכם כל הסיבות לרכוש את מטהר האוויר החכם הזה.
מטהר אוויר חשמלי
נטרול ריחות לא נעימים כמו עובש, אבק, תחב ועוד
בבניינים, במשרדים ואף בבתי מגורים רבים, לעיתים קיים עובש, תחב או אבק רב, העלולים ליצור גם ריחות לא נעימים. מעבר לבעיה הברורה מאליה, בה יש לטפל בכל מקרה בו מתגלה אחד או יותר מהליקויים הללו, כדאי מאוד לנטרל את הריחות הללו, שכן אנשים רבים עלולים לחוש בחילות או תחושות פיזיות לא נעימות אחרות בעקבות הרחת ריחות אלה. מטהר אוויר חשמלי מסייע בפתרון בעיה זו.

נטרול ריחות בחדרי שירותים
בכל חדר שירותים ישנו הספריי הישן והמוכר, אותו היינו מתיזים לאחר כל ביקור בשירותים. מעבר לפעולה אותה אנו נדרשים לבצע, והיא – פיזור הספריי ברחבי החדר, הרי שלרוב, הריח לא נשאר בחדר השירותים לזמן רב. בנוסף, לעיתים קרובות, כמות הספריי שאנו מוציאים הינה כמות גדולה מדיי, שגורמת הן לבזבוז מיותר של הספריי (היות והריח מתנדף במהרה), והן לריח חזק מאוד בחדר השירותים, העלול להיות מאוד לא נעים עבור אנשים מסוימים. מטהר האוויר החשמלי, לעומת זאת, מוציאה אחת למספר דקות או שעות (לפי בחירתכם) כמות מדודה של ספריי, ובכך מונע בזבוז או ריח חזק מדיי בחדר השירותים, וכן מבטיח כי חדר השירותים יריח טוב במשך כל שעות היממה.

השריית ריח נעים בחדר כלשהו
אנשים רבים מגיבים לריחות נעימים. חוש הריח הינו חוש מאוד אינטואיטיבי, המתקשר באופן קל יחסית לתחושות. לכן, אנשים הסובלים מדכדוך או אנשים המעוניינים להירגע, יוכלו לרוב להשתמש בחוש הריח על מנת לעשות כן. מטהר אוויר חשמלי בחדר מסייע בפיזור כמות מדודה של ריח נעים לחדר. באופן זה, הריח המתפזר הינו עדין ונעים ואינו אגרסיבי מדיי, עניין המסייע בהשריית תחושות נעימות על הנוכחים בחדר.


המכשירים שלנו

מערכת ריח מקצועית

מערכת ריח מקצועית

מערכת ריח ענקית

מערכת ריח ענקית

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח סוללות גדולות

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח כפול באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות שמן ארומתרפי

מפיץ ריח באמצעות שמן

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח מקצועי

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח באמצעות התזה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לאולמות תצוגה

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב לבית

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב למשרדים

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב מקצועי

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח מעוצב נטען

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח נטען לרכב

מפיץ ריח באמצעות אוויר

מטהר אוויר לחדר עישון

מפיץ ריח לארון בגדים

מפיץ ריח לארון בגדים


מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 1-700-557-800