כיצד נבחר מפיץ ריח חשמלי?

בישום למשרד

מפיצי ריח חשמליים הם ללא ספק בין הפתרונות היעילים ביותר לבישום חללים כיום. מפיצי ריח חשמליים לא רק מסייעים לנו להפיץ ריח נעים בחדר בכל שעות היממה, אלא גם מנטרלים ריחות רעים, ובאופן כללי – מספקים לנו סביבה נעימה ו"נקייה" יותר. אז כיצד נבחר מפיץ ריח חשמלי שיוכל לענות על כל הצרכים והרצונות שלנו? לפניכם מספר פרמטרים שכדאי לתת עליהם את הדעת בעת רכישת מכשיר כזה.

גודל המכשיר

לרוב, ישנה קורלציה בין הגודל של מפיץ הריח החשמלי לבין הביצועים שלו. מפיצי ריח חשמליים קטנים לרוב יהיו פחות עוצמתיים, ויתאימו בעיקר לחללים קטנים – כמו למשל חדר השירותים. לעומת זאת, מפיצי ריח גדולים לרוב יהיו עוצמתיים מדיי עבור חללים קטנים, אך אידיאליים עבור בתי עסק וחנויות. לכן, טרם רכישת המכשיר, חשוב להבין היכן בדיוק אתם מעוניינים להתקין אותו ואיזו מטרתה הוא אמור לשרת.

סוגי הבישום המותאמים למכשיר

מפיצי הריח החשמליים עובדים כך שהם משחררים כמות מדודה של בישום לחלל החדר. עם זאת, חשוב להבין כי לא ניתן להכניס כל בושם לכל מפיץ ריח. למעשה, לכל מכשיר כזה קיים מקום ייעודי לספריי ריח או בושם, אשר מותאם ספציפית לאותו מכשיר. מסיבה זו, טרם רכישת מפיץ הריח החשמלי, חשוב להבין אילו בשמים או ניחוחות מותאמים אליו, ולוודא שאנו אכן אוהבים את הריחות הללו.

שליטה על תדירות ועוצמת הבישום

מפיץ הריח החשמלי אינו מבשם את החלל ללא הפסקה בכל שעות היממה, אלא משחרר בישום לחלל החדר בפרקי זמן קבועים. אם אתם מעוניינים לשלוט על תדירות או עוצמת הבישום, חשוב שתוודאו כי קיימת פונקציה כזו במפיץ הריח החשמלי שאתם מעוניינים לרכוש. פונקציה זו תאפשר לכם להתאים את עוצמת ותדירות הבישום באופן אידיאלי לחדרים שונים, כך שתוכלו לבשם את החדר במידה מספקת, אך מצד שני, לא תעמיסו עליו בריחות.

מחיר

בשונה ממה שנהוג לחשוב, מחירם של מפיצי הריח החשמליים אינו חייב להיות גבוה. למעשה, כיום קיימים מגוון של מפיצי ריח חשמליים במחירים אטרקטיביים במיוחד. על מנת לוודא שאתם אכן רוכשים מכשיר איכותי שישרת אתכם למשך זמן רב, מומלץ לרכוש את מפיץ הריח החשמלי מחנויות שמתמחות בפתרונות לבישום חללים באופן ספציפי.