בישום למשרד

בישום למשרד

בישום למשרד הינו עניין הכרחי בכל משרד שהוא, בין אם מדובר במשרד עורכי דין, בין אם מדובר במשרד רואי חשבון, משרדי נוטריון ועוד. למעשה, כמעט בכל משרד קיימת קבלת קהל או קבלת לקוחות, ועל כן, על המשרד לשמור על מראה מתוקתק בכל שעות היממה. חלק מהרושם הראשוני החיובי אותו על המשרד להותיר, מתבטא גם בריחות הקיימים במשרד. כך, למשל, ריחות של עובש, אבק, זיעה וכדומה, יותירו במבקרים במשרד (בין אם מדובר בלקוחות ובין אם מדובר בעמיתים למקצוע) רושם לא חיובי על המשרד, עניין העלול לפגוע בו ובמוניטין שלו בהמשך. וכידוע, מוניטין רע הוא דבר שמאוד לא כדאי לצבור בכל הנוגע לעסקים או למשרדים כאלה או אחרים. הרי לפניכם מספר דברים שחשוב מאוד לדעת על בישום למשרד.

איך נדאג שהמשרד יריח טוב גם על הבוקר?
תחזוקת משרד היא אינה משימה פשוטה, והרצון שבמשרד תמיד יהיה קיים ריח נעים עלול לדרוש מאיתנו תחזוקה גבוהה, כמעט מסביב לשעון, של המשרד והריחות אותם אנו בוחרים להפיץ בחלל שלו. בדיוק מסיבות אלה, כדאי מאוד לרכוש מטהרי אוויר אוטומטיים למשרד. מטהרים אלה עובדים בטכנולוגיה פשוטה אך יעילה מאוד. מדובר במתקנים פשוטים העובדים על סוללות. אל מתקנים אלה ניתן להכניס ספריי ריח, כאשר המתקן לוחץ על ספריי הריח בכל פרק זמן מסוים שהגדרנו לו. אז, משתחררת כמות מדודה של ריח נעים לחלל החדר, והחדר מתבשם בקלות מבלי שנכביד עליו בריחות ומבלי שנידרש לשום פעולה.

מהו החדר החשוב ביותר אותו יש לבשם במשרד?
כמובן שהחלל אותו יש לתחזק הכי הרבה במשרד בכל הנוגע לריחות, הינו החלל של חדר השירותים. מטבע הדברים, בחדר השירותים קיימים לרוב ריחות לא נעימים, אותם ניתן לנטרל בקלות וביעילות עם הבישום הנכון ושיטת הבישום הנכונה. גם פה, מטהרי אוויר חשמליים או אוטומטיים יבצעו את העבודה, מבלי שאנו עצמנו נידרש לתחזוקה גבוהה. למעשה, כל שעלינו לעשות הוא להחליף את הבטריות במתקן בכל חודש בממוצע, ולדאוג לאספקה טובה של ספריי ריח.

לכמה מתקנים אנו זקוקים לטובת בישום המשרד?
כמות המתקנים לבישום המשרד לה אנו זקוקים תהיה תלויה לרוב בגודלו של המשרד. כך, למשרדים גדולים נצטרך בדרך כלל שני מתקנים לבישום ומעלה, ומשרדים קטנים יותר יוכלו גם לבשם את החלל שלהם ביעילות עם מתקן בישום אחד. רצוי שלא להעמיס בבישום למשרד, על מנת שלא ניצור מצב בו ריח הבושם בחלל יהיה חזק מדיי.